ריצוף פי וי סי PVC

פי וי סי דגם מרוקאי 3

ריצוף PVC נעשה טרנד מוביל בעולם הריצוף הוא מאפשר פתרון יעיל וזול וכן אסטטי מאוד למגוון גדול של חדרים, משרדים, מחסנים וחדרי שירותים ומקלחות.

לריצוף PVC תכונות רבות שיכולות להגדיר אותו כריצוף אופטימלי לאין ספור חדרים, הוא עמיד למים, ללחות אנטי בקטריאלי, מונע רעשים, חמים ורך לדריכה.

מבחינת עיצוב לריצוף PVC השמיים הם הגבול ישנם אין ספור גוונים אחידים, או דוגמאות גיאומטריות, ציורים, איורים ואף ניתן בהזמנה מיוחדת להדפיס כל תמונה שתרצו על ריצוף PVC. ה-PVC מאפשר גמישות עיצובית שניתן באמצעותה לסגל לכל רצפה כל מראה שרק תחלמו עליו. כך תוכלו להגדיר לחלל שלכם  כל בוג סגנון שתרצו החל מסגנון מסורתי דרך סגנון מודרני, שמרן או נועז, צבעוני או מינימליסטי – הכל לפי טעמכם.

חיקוי חומרי גלם: המהפכנות של ה-PVC מתאפיינת ביכולת שלו לחקות חומרי גלם טבעיים, וכך נוכל להשתמש בו כדי לדמות פרקטים או רצפה עשויה אבנים טבעיות – יש לשקול היטב את האפשרויות השונות ולבחון את האפשרות לשלב בחלל העיצובי שלנו חזות של חומר גלם טבעי שכזה.

אחת התכונות המרכזיות של ריצוף PVC היא בחיקוי לחומרי גלם טבעיים רבים ובאמצעות ה-PVC ניתן לקבל רצפה אשר מציגה שלל דוגמות, טקסטורות ותבניות ככל שהדמיון מאפשר  ריצוף PVC יכול  חומרי גלם טבעיים כמו דשא, יער עלים בשלכם, חוף ים, וצורות גאומטריות מעניינות ה-PVC לחקות חומרי גלם שונים כגון: אריחי עץ, בריקים, ודוגמאות עיצוביות נוספות הלקוחות מן הטבע.

ולאחרונה יצאו לשוק דוגמאות מדויקות של הדמיות לכל סוגי הפרקטים.

ה-PVC עמיד לכימיקלים ומאפשר שימוש בסביבות יצרניות, למניעת החלקה, אשר משלב בו שיטות להגברת מקדם החיכוך שלו וכך ליצירת סביבה בטיחותית יותר, ה-PVC האנטי סטטי מסוגל לנטרל את סכנת הפריקה הלא מבוקרת של חשמל סטטי עבור סביבות הנמצאות בסיכון. זו הסיבה להתקנת פי וי סי PVC  בחדרי ניתוח וחדרי מחשבים.

ה- PVC יכול להתאים למגוון גדול של חדרים בבתים פרטיים במשרדים היתרון הנוסף היא עמידותו לאורך שנים. אם מטפלים במשטח ה-PVC בוקס אחת לשנה ניתן לשמור על ריצוף PVC  לשנים ארוכות מפני מבלאי, פגעי מזג־אוויר, מזיקים שונים ועוד.

ל-PVC יתרונות וחוזקות רבים, כמו גם מחירו האטרקטיבי ולכן הוא נחשב כמשטח מאד מומלץ לריצוף.

צריך עזרה? צור איתנו קשר בוואטסאפ
Call Now Buttonהתקשרו לקבלת יעוץ